KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636272
nr 1363 6272
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, stilleben. Olja på pannå, 48x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:46:14
100 kr
200 kr
250 kr